Segmentowe

 Gros

 

Brama segmentowa powinna spełniać zarówno wymagania estetyczne jak i funkcjonalne. Ważnymi cechami każdej bramy są wygląd, trwałość i bezpieczeństwo. Żeby jeszcze lepiej wpasować się do wymagań klientów, posiadamy w ofercie bramy segmentowe kilku producentów.

Poniżej linki do producentów - kliknij konkretne logo producenta.

Gros

KMT

Wiśniowski

Hormann

Stalprodukt

Zobacz szczegóły

Przemysłowe

 

Gros przemysł

 

Bramy przemysłowe przeznaczone są do hal magazynowych i produkcyjnych, warsztatów samochodowych obiektów handlowych i usługowych. Zamówienia składane przez klientów na segmentowe bramy przemysłowe realizowane są indywidualnie. Oznacza to, że każda brama jest produkowana i montowana zgodnie z ustaleniami oraz ze specyfikacją odpowiadającą zamawiającemu. Dzięki temu klienci otrzymują bramę przemysłową, która będzie w stu procentach spełniała ich oczekiwania. Bramy przemysłowe segmentowe mogą być obsługiwane ręcznie lub za pomocą napędów automatycznych.

Oferujemy wiele nowoczesnych i wygodnych rozwiązań, które sprawiają, że nasze produkty są wyjątkowe.

Gros przemysł

Dk-prof

Wiśniowski

Hormann

 

Zobacz szczegóły

Uchylne

Uchylna 1

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Ich prosta konstrukcja oraz proste i sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie bramy.

W ofercie posiadamy bramy kilku firmy...

 

Legbud

 

Wiśniowski

 Stalprodukt

 

 

Zobacz szczegóły

Rozwierne

Wiśniowski

Bramy rozwierne to najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań. 

Abo dowiedzieć się więcej wystarczy kliknąć ikonę producenta poniżej.

 

Wiśniowski

Legbud

 

 

 Dwuskrzydłowe - segmentowe

Gros

Bramy stalowe dwuskrzydłowe to połączenie nowoczesności z tradycją. Znany od lat sposób otwierania pomieszczeń teraz dostępny jest o niespotykanym dotąd wyglądzie. 
Dodatkowa opcja otwierania bramy dwuskrzydłowej garażowej w sposób automatyczny sprawia, iż użytkownik nie jest narażony na niesprzyjające warunki pogodowe.
Brama dwuskrzydłowa to także bardzo dobra alternatywa dla budynków, gdzie warunki techniczne nie pozwalają zamontować bramy segmentowej czy rolowanej.

Gros

 

Zobacz szczegóły